سورف چیست

سورف (SURF) چیست؟

آخرین بروزرسانی:18 خرداد 1399

دیدن تبلیغات وبسایت به صورت مستمر و همراه با بازه زمانی خاص، که معمولا نیازی به کلیک نیست مگر در شروع کار. به عبارت دیگر بازدید از وبلاگ یا وبسایت تبلیغ دهندگان بدون نیاز به کلیک به ازای دریافت پول
در این روش شما با عضویت در سایت سورف مربوطه وارد حساب خود میشوید و به ازای دیدن تعدادی سایت که بستگی به قانون سایت دارد مقداری سود دریافت میکنید.

روش سورف یک روش نوپا و جدیدی است که طرفداران زیادی هم دارد .

انواع سورف

  • سورف دستی
  • سورف خودکار

سورف دستی:

کافیست در این نوع از سورف، بعد از اتمام شمارنده تبلیغ، تصویر صحیح را انتخاب کنید تا سُورف شما پذیرفته شود. هدف اصلی تبلیغ دهندگان از قرار دادن سایت ها در این بخش، ایجاد عضوهای جدید یا نمایش دادن محتوای سایت به سورف‌کنندگان است.

سورف خودکار:

کافیست که صفحه ی سورف‌خودکار را باز نگه دارید و سُورف بصورت خودکار انجام خواهد شد. هدف از سُورف خودکار، افزایش رتبه الکسای سایت های موجود در این بخش می باشد.

چند نکته در رابطه با سورف خودکار:

  • فعال بودن پاپ آپ در مرورگرتان
  • بازبودن پنجره در قسمت سورف که حاوی سایت تبلیغ دهنده است. در غیر این صورت با پیغام popup window is closed مواجه شده و صفحه رفرش خواهد شد.
  • اگر می خواهید میزان سورف روزانه تان بیشتر شود از آی پی های متفاوت استفاده نمایید.
  • استفاده از مرورگرهای فایر فاکس یا کروم

مزیت سورف نسبت به کلیک کردن

مزیت سُورف در این است که نیازی به کلیک کردن نیست! فقط کافیست صفحه سُورف را باز بگذارید تا به صورت اتوماتیک سایت ها را یکی یکی نمایش بدهد و در ازای آن، مبلغی به شما داده می شود. دیگر نیاز نیست که پای کامپیوتر بنشینید و کلیک کنید. البته در بعضی سایتها هم سورف باید به صورت دستی باید انجام شود.

کاربرد سورف چیست؟

بعضی از وبسایت ها و وبلاگ های تازه تاسیس شده که از بازدید و رتبه خوبی بهرمند نیستند، با پرداخت پول به سایتهایی که قابلیت سُورف را دارند، از این روش برای دیده شدن و افزایش رتبه سایت خود در کمترین زمان کمک میگیرند.
سایتهای کلیکی و سورفی این مبالغ را دریافت میکنند و با پرداخت درصد کمی از آن به شما این سایتها را در قالب سُورف در اختیار شما میگذارند و شما با دیدن آنها مقداری پول کسب میکنید.
کسب درآمد از سورف بسیار کم است و برای افزایش درآمد باید به دنبال جذب زیرمجموعه باشید و در چندین سایت همزمان فعالیت کنید.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
5/5 - (2 امتیاز)
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *