تبلیغات

سه شنبه, ۲۸ دی ۱۴۰۰

Tuesday, 18 January 2022

سودپلاس، وب‌سایت آموزشی، تحليلی، خبری و مانیتورینگ در زمینه کسب درآمد و سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف مالی است که از آذرماه 1397 فعالیت خود را آغاز کرده است. با توجه به زمینه فعالیت و نوع محتوا ارائه شده در سایت، سودپلاس می‌تواند گزینه مناسبی برای معرفی مجموعه‌ها و پروژه‌های مرتبط با حوزه‌های مختلف مالی، به مخاطبان این حوزه باشد.

جایگاه‌های تبلیغاتی در سودپلاس

در سودپلاس جایگاه‌های مختلفی مانند: تبلیغات بنری، رپورتاژآگهی، لینکدونی، پست شبکه اجتماعی و … برای نمایش و معرفی پروژه‌ها و کسب وکارها در نظر گرفته شده است که می‌توانید از این جایگاه‌ها برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنید.

تبلیغات بنری سودپلاس

قوانین آگهی در سودپلاس

سودپلاس به دلیل نوپا بودن کسب و کارها و بازارهای مالی آنلاین و عدم درک درست از فرصت‌هایی که این حوزه می‌تواند در اختیار جوامع قرار دهد، تبلیغات را با نظارت بیشتر و دقیق‌تری بررسی و منتشر می کند. لذا تبلیغات در سود پلاس شامل رعایت قوانینی است که برخی از آنها به شرح زیر است:

  • امکان تبلیغات سایت‌ها و پروژه‌های شرط‌بندی و کسب و کارهایی که ساختار آنها کلاهبرداری تشخیص داده شود وجود ندارد. لذا از ارائه درخواست تبلیغات در این موارد خودداری کنید.
  • امکان تغییر لینک تبلیغات و تغییر مسیر بعد از شروع تبلیغات بدون هماهنگی وجود ندارد. لذا در صورت مشاهده و تشخیص فعالیت‌های خارج از درخواست، تبلیغات به حالت تعلیق در خواهد آمد.
  • محتوای آگهی قبل از تایید و درج در جایگاه‌های مختلف تبلیغاتی توسط تیم سودپلاس بررسی می‌شود.
  • تیم سودپلاس همیشه حق نقد و بررسی پروژه‌‌ها و کسب و کار شما را در هر زمانی دارد و تبلیغات شما در سودپلاس تعهدی برای جلوگیری از بررسی و نقد کسب و کار شما را به همراه نخواهد داشت.
  • زمان اجرای تبلیغات، حداقل ۲ روز بعد از واریز و نهایی شدن تبلیغ می باشد.

برای اطلاع از جزئیات و قیمت پلن‌ها و جایگاه‌های تبلیغاتی سودپلاس، مشخصات و اطلاعات آگهی و آگهی‌دهنده را به آی‌دی تلگرام [email protected] ارسال کنید.