تبلیغات

چهارشنبه, ۲۷ تیر ۱۴۰۳

Wednesday, 17 July 2024

سودپلاس، وب‌سایت آموزشی، تحلیلی، خبری و مانیتورینگ در زمینه کسب درآمد و سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف مالی است. با توجه به زمینه فعالیت و نوع محتوا ارائه شده در سایت، سودپلاس می‌تواند گزینه مناسبی برای معرفی مجموعه‌ها و پروژه‌های مرتبط با حوزه‌های مختلف مالی، به مخاطبان این حوزه باشد.

جایگاه‌های تبلیغاتی در سودپلاس

در سودپلاس جایگاه‌های مختلفی مانند: تبلیغات بنری، رپورتاژآگهی، لینکدونی، پست شبکه اجتماعی و … برای نمایش و معرفی پروژه‌ها و کسب وکارها در نظر گرفته شده است که می‌توانید از این جایگاه‌ها برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنید.

  • تبلیغات بنری
  • رپورتاژ آگهی
  • لینکدونی / بک لینک

جایگاه‌های تبلیغات بنری: این جایگاه‌ها شامل بنر بزرگ (تمام عرض) در بالای همه صفحات،‌ بنر‌های کوچک در کنار صفحات(2 سایز) و بنر تبلیغاتی در پایین مقالات می‌شود.

رپورتاژ آگهی: رپورتاژ‌ آگهی در سایت سودپلاس به 2 صورت می‌تواند انجام شود، در یک حالت به صورت رپورتاژ‌ آگهی که در دسته‌بندی سراسر وب قرار می‌گیرد و در حالت دوم به صورت پست معرفی و آموزشی که در دسته‌بندی‌های مرتبط با نوع فعالیت قرار می‌گیرد. برای حالت اول محتوا به طور کامل توسط آگهی دهنده ارائه می‌شود و در حالت دوم محتوا طبق موضوع، منابع محتوایی و اطلاعاتی که در اختیار سودپلاس قرار می‌گیرد، توسط تحریریه سودپلاس طراحی و تدوین می‌شود.

لینکدونی / بک لینک: جایگاه قرارگیری این لینک‌ها در فوتر سایت سودپلاس است و در همه صفحات سایت درج می‌شود. این پلن به صورت 1 ماهه یا 3 ماهه ارائه می‌شود.

زمانبندی‌ها

زمانبندی درج آگهی بعد از ارسال و تایید، حداکثر 24 یا 48 ساعت می باشد.
زمانبندی پلن‌ها در سایت سودپلاس برای تبلیغات بنری 2 هفته یا بیشتر (1 ماه و …)، برای رپورتاژ‌آگهی به صورت دائمی و برای لینکدونی 1 ماهه یا 3 ماهه است که انتخاب پلن‌های بلند مدت شامل تخفیف می‌شود.

قوانین ثبت آگهی در سودپلاس

سودپلاس به دلیل نوپا بودن کسب و کارها و بازارهای مالی آنلاین و عدم درک درست از فرصت‌هایی که این حوزه می‌تواند در اختیار جوامع قرار دهد، تبلیغات را با نظارت بیشتر و دقیق‌تری بررسی و منتشر می‌کند. لذا تبلیغات در سودپلاس شامل رعایت قوانینی است که برخی از آنها به شرح زیر است:

  • امکان تبلیغات سایت‌ها و پروژه‌های شرط‌بندی و کسب و کارهایی که ساختار آنها کلاهبرداری تشخیص داده شود وجود ندارد. لذا از ارائه درخواست تبلیغات در این موارد خودداری کنید.
  • امکان تغییر لینک تبلیغات و تغییر مسیر بعد از شروع تبلیغات بدون هماهنگی وجود ندارد. لذا در صورت مشاهده و تشخیص فعالیت‌های خارج از درخواست، تبلیغات به حالت تعلیق در خواهد آمد.
  • محتوای آگهی قبل از تایید و درج در جایگاه‌های مختلف تبلیغاتی توسط تیم سودپلاس بررسی می‌شود.
  • تیم سودپلاس همیشه حق نقد و بررسی پروژه‌‌ها و کسب و کار شما را در هر زمانی دارد و تبلیغات شما در سودپلاس تعهدی برای جلوگیری از بررسی و نقد کسب و کار شما را به همراه نخواهد داشت.

برای مشاوره و اطلاع از جزئیات جایگاه‌های تبلیغاتی در سودپلاس، از طریق تلگرام با آی دی Soodplus_com@ با ما در ارتباط باشید!

همچنین برای تهیه رپورتاژ و بکلینک می‌توانید از طریق سایت تریبون (لینک زیر) نیز اقدام کنید. پلن‌های ما در دسته‌بندی ارزد‌‌‌یجیتال در کمپین‌های رپورتاژ داخلی و بک‌لینک موجود است.