X
شما در حال انتقال به سایت صرافی نوبیتکس هستید

جهت کاهش کارمزد معاملات‌تان (خرید و فروش) در صرافی نوبیتکس و برای حمایت از ما می‌توانید زمان ثبت نام از کد معرف 866744 استفاده کنید.

در صورتی‌که قبلا بدون کد معرف ثبت‌نام کردید، بازهم می‌توانید در بخش دعوت از دوستان حساب کاربری خود، کد معرف را وارد کنید
866744

866744

ورود به صرافی نوبیتکس
شما در حال انتقال به سایت صرافی بیت پین هستید

برای کاهش کارمزد معاملات‌تان (خرید و فروش) در صرافی بیت پین و همچنین حمایت از ما می‌توانید زمان ثبت نام از کد معرف vhXjf1c0 استفاده کنید.

این کار هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد
vhXjf1c0

vhXjf1c0

ورود به صرافی بیت پین
شما در حال انتقال به سایت صرافی والکس هستید

برای دریافت هدیه ثبت نام و کاهش کارمزد معاملات‌تان (خرید و فروش) در صرافی والکس و همچنین حمایت از ما می‌توانید زمان ثبت نام از کد معرف JxYxN استفاده کنید.

این کار هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد
JxYxN

JxYxN

ورود به صرافی والکس

تبلیغات

چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱

Wednesday, 5 October 2022

سودپلاس، وب‌سایت آموزشی، تحلیلی، خبری و مانیتورینگ در زمینه کسب درآمد و سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف مالی است. با توجه به زمینه فعالیت و نوع محتوا ارائه شده در سایت، سودپلاس می‌تواند گزینه مناسبی برای معرفی مجموعه‌ها و پروژه‌های مرتبط با حوزه‌های مختلف مالی، به مخاطبان این حوزه باشد.

جایگاه‌های تبلیغاتی در سودپلاس

در سودپلاس جایگاه‌های مختلفی مانند: تبلیغات بنری، رپورتاژآگهی، لینکدونی، پست شبکه اجتماعی و … برای نمایش و معرفی پروژه‌ها و کسب وکارها در نظر گرفته شده است که می‌توانید از این جایگاه‌ها برای پیشبرد اهدافتان استفاده کنید.

  • تبلیغات بنری
  • رپورتاژ آگهی
  • لینکدونی / بک لینک

جایگاه‌های تبلیغات بنری: این جایگاه‌ها شامل بنر بزرگ (تمام عرض) در بالای همه صفحات،‌ بنر‌های کوچک در کنار صفحات(2 سایز) و بنر تبلیغاتی در پایین مقالات می‌شود.

رپورتاژ آگهی: رپورتاژ‌ آگهی در سایت سودپلاس به 2 صورت می‌تواند انجام شود، در یک حالت به صورت رپورتاژ‌ آگهی که در دسته‌بندی سراسر وب قرار می‌گیرد و در حالت دوم به صورت پست معرفی و آموزشی که در دسته‌بندی‌های مرتبط با نوع فعالیت قرار می‌گیرد. برای حالت اول محتوا به طور کامل توسط آگهی دهنده ارائه می‌شود و در حالت دوم محتوا طبق موضوع، منابع محتوایی و اطلاعاتی که در اختیار سودپلاس قرار می‌گیرد، توسط تحریریه سودپلاس طراحی و تدوین می‌شود.

لینکدونی / بک لینک: جایگاه قرارگیری این لینک‌ها در فوتر سایت سودپلاس است و در همه صفحات سایت درج می‌شود. این پلن به صورت 1 ماهه یا 3 ماهه ارائه می‌شود.

زمانبندی‌ها

زمانبندی درج آگهی بعد از ارسال و تایید، حداکثر 24 یا 48 ساعت می باشد.
زمانبندی پلن‌ها در سایت سودپلاس برای تبلیغات بنری 2 هفته یا بیشتر (1 ماه و …)، برای رپورتاژ‌آگهی به صورت دائمی و برای لینکدونی 1 ماهه یا 3 ماهه است که انتخاب پلن‌های بلند مدت شامل تخفیف می‌شود.

قوانین ثبت آگهی در سودپلاس

سودپلاس به دلیل نوپا بودن کسب و کارها و بازارهای مالی آنلاین و عدم درک درست از فرصت‌هایی که این حوزه می‌تواند در اختیار جوامع قرار دهد، تبلیغات را با نظارت بیشتر و دقیق‌تری بررسی و منتشر می‌کند. لذا تبلیغات در سودپلاس شامل رعایت قوانینی است که برخی از آنها به شرح زیر است:

  • امکان تبلیغات سایت‌ها و پروژه‌های شرط‌بندی و کسب و کارهایی که ساختار آنها کلاهبرداری تشخیص داده شود وجود ندارد. لذا از ارائه درخواست تبلیغات در این موارد خودداری کنید.
  • امکان تغییر لینک تبلیغات و تغییر مسیر بعد از شروع تبلیغات بدون هماهنگی وجود ندارد. لذا در صورت مشاهده و تشخیص فعالیت‌های خارج از درخواست، تبلیغات به حالت تعلیق در خواهد آمد.
  • محتوای آگهی قبل از تایید و درج در جایگاه‌های مختلف تبلیغاتی توسط تیم سودپلاس بررسی می‌شود.
  • تیم سودپلاس همیشه حق نقد و بررسی پروژه‌‌ها و کسب و کار شما را در هر زمانی دارد و تبلیغات شما در سودپلاس تعهدی برای جلوگیری از بررسی و نقد کسب و کار شما را به همراه نخواهد داشت.

پرداخت ها

پرداخت هزینه‌های تبلیغات در سودپلاس، بعد از بررسی و تایید تبلیغات، در یک مرحله، به صورت ریالی و از طریق درگاه پرداخت اینترنتی انجام می‌شود.

برای اطلاع از جزئیات، قیمت پلن‌ها و جایگاه‌های تبلیغاتی سودپلاس، مشخصات و اطلاعات آگهی و آگهی‌دهنده را به آی‌دی تلگرام [email protected] ارسال کنید.