X
شما در حال انتقال به سایت صرافی نوبیتکس هستید

جهت کاهش کارمزد معاملات‌تان (خرید و فروش) در صرافی نوبیتکس و برای حمایت از ما می‌توانید زمان ثبت نام از کد معرف 866744 استفاده کنید.

در صورتی‌که قبلا بدون کد معرف ثبت‌نام کردید، بازهم می‌توانید در بخش دعوت از دوستان حساب کاربری خود، کد معرف را وارد کنید
866744

866744

ورود به صرافی نوبیتکس
شما در حال انتقال به سایت صرافی بیت پین هستید

برای کاهش کارمزد معاملات‌تان (خرید و فروش) در صرافی بیت پین و همچنین حمایت از ما می‌توانید زمان ثبت نام از کد معرف vhXjf1c0 استفاده کنید.

این کار هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد
vhXjf1c0

vhXjf1c0

ورود به صرافی بیت پین
شما در حال انتقال به سایت صرافی والکس هستید

برای دریافت هدیه ثبت نام و کاهش کارمزد معاملات‌تان (خرید و فروش) در صرافی والکس و همچنین حمایت از ما می‌توانید زمان ثبت نام از کد معرف JxYxN استفاده کنید.

این کار هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد
JxYxN

JxYxN

ورود به صرافی والکس

استخدام

چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱

Wednesday, 5 October 2022

همکاری با ما

سودپلاس، همیشه پذیرای توانمندی‌ها و ایده‌های جدید است.
اگر توانایی و اطلاعات لازم در حوزه‌ی فعالیتی سودپلاس را دارید و تمایل دارید در هر یک از حوزه‌های زیر با ما همکاری کنید، مشخصات و روزمه خودتون رو برای ما ارسال کنید.

تولید محتوای متنی

اگر یک ذهن پویا و ژورنالیستی دارید، دست به قلم خوبی دارید و در حوزه مالی و سرمایه‌گذاری، کسب درآمد و کسب و کار مطالعه دارید، حتما با ما در بخش تولید محتوا می‌توانید همکاری کنید. پس هرچه سریع تر به ما ایمیل بزنید. (داشتن آشنایی با حوزه‌های مالی و مرتبط با حوزه فعالیت سودپلاس یک شرط است)

تولید محتوای صوتی و تصویری

اگر در زمینه تولید و تنظیم فایل صوتی و تصویری علاقه دارید و فعالیت میکنید، امکانات مناسبی برای ضبط و تنظیم محتوای صوتی یا تصویری دارید و یا صدای خوبی برای گویندگی دارید، حتما با ما از طریق ایمیل ذکر شده در تماس باشید.

طراحی گرافیک

اگر شما گرافیست هستید و توانایی طراحی و تولید ایده‌های خلاقانه در این حوزه را دارید ما علاقه داریم با شما آشنا بشیم و همکاری داشته باشیم؛ برخی از موارد مد نظر ما طراحی بنرها، عکس‌نوشته‌ها و محتوای شبکه‌های اجتماعی است که اگر در این مورد خلاق هستید حتما همین الان رزومه و نمونه‌کارهای خودتون رو برای ما ارسال کنید.

فرم ارسال درخواست همکاری