اخبار ارزدیجیتال

ارزش بازار ارزهای دیجیتالی از یک تریلیون دلار گذشت.

برای نخستین بار در تاریخ، مجموع ارزش ارزهای دیجیتالی به یک تریلیون و ۴۱ میلیارد دلار رسید.

ارزش بازار ارزهای دیجیتالی از یک تریلیون دلار گذشت

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، روند صعودی ارزهای دیجیتالی کماکان ادامه دارد و هر ثانیه جریان نقدینگی بیشتری وارد این بازارها می شود. برای نخستین بار در تاریخ ارزهای دیجیتالی اکنون ارزش آن ها به یک تریلیو نو ۴۱ میلیارد دلار رسیده است. از ماه مارس که ارزش بیتکوین ۳۸۵۰ دلار تاکنون ارزش این ارز دیجیتالی محبوب بیش از ۹۰۰ درصد افزایش یافته است و با توجه به ورود بانک های مرکزی به عرصه راه اندازی ارز دیجیتالی و مقبولیت بیشتر رمزارز ها در پرداخت های الکترونیکی انتظار می رود ارزش آن ها بیش از پیش افزای یابد. 

سرگی نظروف- بنیان گذار موسسه چین لینک- گفت: هر چه بیشتر می گذرد اطمینان مردم و معامله گران نسبت به ارزهای دیجیتالی بیشتر می شود و فناوری بلاک چین بیشتر و بیشتر وارد زندگی روزمره می شود. شاید به نظر برخی ها بازار ارزهای دیجیتالی یک تریلیون دلار ارزش نداشته باشد اما واقعیت این است که این بازار پتانسیل رسیدن به ارقام بسیار بالاتری را دارد. 

با این حال برخی از معامله گران و کارشناسان معتقدند صعود ارزهای دیجیتالی بیش از حد بوده و هر لحظه امکان ترکیدن حباب قیمتی آن ها وجود دارد. به عقیده این دسته از معامله گران، ارزهای دیجیتالی هنوز وابستگی بسیار زیادی به بیتکوین دارند و اگر این ارز به هر دلیل دچار ریزش سنگین شود، سرنوشت مشابهی برای سایر ارزها رقم خواهد خورد. در حال حاضر ۶۹ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیتکوین و ۱۳ درصد در اختیار اتریوم است.

آخرین قیمت ارزهای دیجیتالی

طی ۲۴ ساعت گذشته بیت کوین با ثبت صعود ۹.۹۶ درصدی به ۳۸ هزار و ۸۳.۴۲ دلار رسید. البته صعود قیمتها در بازار ارزهای دیجیتالی محدود به بیت کوین نبود و قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتالی دیگر صعودی بود؛ به گونه‌ای که اتریوم با ۱.۹۲ درصد افزایش به ۱۱۸۷.۳۵ دلار، بیت کوین کش با ۲.۲۳ درصد کاهش به ۴۴۲.۶۵ دلار، لایت کوین با ۰.۴۳ درصد افزایش به ۱۶۷.۱۰ دلار،  مونرو با ۲.۸۴ درصد جهش به ۱۴۳.۰۵ دلار، دش با ۴.۸۶ درصد پیشروی به ۹۸.۷۸ دلار، زدکش با ۶.۳۴ درصد افزایش به ۶۵.۹۴ دلار و میکر با ۵.۷۳ درصد صعود به ۱۰۲۵.۱۲ دلار رسید. 

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
رای بدهید post
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *