اخبار ارز دیجیتال

پذیرش شیبا اینو و دوج کوین توسط شرکت سفارش غذای اوبر ایتس

هولدرهای شیبا اینو و دوج کوین درحال حاضر می توانند با استفاده از رمزارزهای خود از اوبر ایتس (Uber Eats) از طریق درگاه BitPay غذا سفارش دهند.

سایر رمزارزهایی که توسط درگاه BitPay پشتیبانی می شوند عبارتند از: بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، ریپل( XRP)، دای(Dai)، Wrapped Bitcoin (WBTC) و استیبل کوین ها.

screenshot u.today 2022.07.03 09 20 08 295x300 - پذیرش شیبا اینو و دوج کوین توسط شرکت سفارش غذای اوبر ایتس

بر اساس پست وبلاگ BitPay، از آنجایی که اوبر ایتس فعلا به صورت مستقیم پرداخت با رمزارزها را نمیپذیرد ، این روش پرداخت منحصر به کارت های هدیه و کارت های عادی BitPay است. همچنین می توان از طریق BitPay Menufy ، پرداخت‌هایی را از کیف پول‌های رمزارزی برای سفارش غذای بیرون بر ویا تحویل از رستوران‌های زنجیره‌ای منطقه‌ای یا ملی انجام داد.

شرکت‌های سفارش غذا از قبیل دوردش (DoorDash) و گرابهاب (Grubhub) و همچنین رستوران‌های بیرون‌بر از جمله Grill، چیلیز (Chili’s) ، Carrabba’s Italian Grill، Steak ‘n Shake و بسیاری از رستوران ها ، پرداخت با استفاده از رمزارزها را از طریق BitPay می‌پذیرند.

پذیرش رمزارزها به عنوان شیوه پرداخت در حال حاضر روبه رونق است. در هفته‌های اخیر، U.Today گزارش داد که شرکت های ساعت ساز لوکس مانند تَگ هویر (TAG Heuer) ، هابلوت، (Hublot) و بریتلینگ (Breitling) رمزارزها را از طریق درگاه پرداخت BitPay می‌پذیرند.

screenshot u.today 2022.07.03 09 21 19 213x300 - پذیرش شیبا اینو و دوج کوین توسط شرکت سفارش غذای اوبر ایتس

علاوه بر کالاهای لوکس و سفارش غذا، Panini America، یک شرکت متخصص در کلکسیون های ورزشی، از راه اندازی  کیف پول رمزارزی خود در آینده خبر داد که از رمزارزهایی از قبیل بیت کوین و سایرین پشتیبانی می کند.

شیبا اینو در لحظه انتشار این خبر ، با قیمت 0.000011 دلار معامله شد، در حالی که دوح کوین در سطح 0.06 دلاری قرار دارد.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
رای بدهید post
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *