اخبار ارزدیجیتال خبر

سال جدید برای سرمایه‌گذاران پولکادات چگونه خواهد بود؟

بنجامین کاون (Benjamin Cowen)، تحلیل‌گر محبوب ارزهای دیجیتال، انتظار دارد که پولکادات با سرعت معقولی، در سال ۲۰۲۲ به اوج‌های تاریخی جدید دست پیدا کند. او معتقد است که پولکادات در مقایسه با سایر آلت کوین‌ها عملکرد قیمتی مطمئن‌تری دارد.

به گزارش دیلی‌ هودل، کاون در قسمت جدید برنامه یوتیوبی خود نگاهی به بازار جفت‌ارز «پولکادات/ اتریوم» انداخته است تا بتواند قدرت پولکادات را به‌عنوان یک آلت کوین بررسی کند.

به گفته کاون، درست است که قیمت پولکادات در برابر اتریوم بالا و پایین می‌شود، اما شرایط برای بسیاری از آلت‌ کوین‌ها به گونه است که به‌تدریج ارزش خود را در برابر اتریوم از دست می‌دهند و به جز سقوط چیز دیگری را تجربه نمی‌کنند.

کاون در این‌ باره می‌گوید:

چیزی که باید مورد توجه قرار دهیم و به دقت آن را زیر نظر داشته باشیم، قیمت پلوکادات در برابر اتریوم است. یکی از معیارهای کلیدی‌ای که می‌تواند برتری یک آلت کوین را در برابر سایر ارزها مشخص کند، این است که حداقل قیمت آن در برابر اتریوم نوسان داشته باشد. اگر آلت کوینی نمی‌تواند در برابر اتریوم نوسان کند، پس چه خاصیتی دارد؟ در چنین شرایطی متحمل ریسک بیشتری می‌شوید اما سود کمتری دریافت می‌کنید! بنابراین با اینکه برای اظهارنظر در این رابطه کمی زود است، همچنان می‌توان امیدوار بود که قیمت پولکادات در برابر اتریوم بالا و پایین شود.

سال جدید برای سرمایه‌گذاران پولکادات چگونه خواهد بود؟ تحلیل‌گر مطرح پاسخ می‌دهد
نمودار قیمت پولکادات (نمای ۱ هفته‌ای بازار پولکادات/ دلار)

کاون افزود با اینکه عملکرد قیمتی پولکادات اخیراً به اندازه اوایل سال ۲۰۲۱ به‌یادماندنی نبوده، این ارز دیجیتال در حال ساخت یک چشم‌انداز صعودی برای بلندمدت است. او گفته شکسته‌شدن رکوردهای قیمتی پولکادات در سه ماهه اول یا دوم سال میلادی جدید، می‌تواند یک پیش‌بینی واقع‌‌بینانه باشد.

کاون گفته است:

می‌دانیم که در چند ماه گذشته پولکادات در مقایسه با سایر شبکه‌های لایه اول، عملکرد خوبی نداشته است. با این حال همچنان معتقدم که به‌طور کلی قیمت در بازه‌های زمانی بلند‌مدت‌تر، در حال تشکیل کف‌های صعودی است. در واقع به نظر می‌رسد که قیمت در یک روند صعودی آهسته قرار گرفته است و در محدوده بین ۵۰ تا ۶۰ دلار به اوج خود می‌رسد.

او در ادامه افزود:

به نظرم حتی اگر روند قیمت بیت کوین نسبتاً صعودی باقی بماند که امیدوارم این‌گونه باشد، بازهم ممکن است مدت زیادی طول بکشد تا پولکادات بتواند به این سطوح بازگردد. سه ماهه اول یا دوم سال ۲۰۲۲ می‌تواند بازه زمانی مناسبی برای رسیدن قیمت به این سطوح باشد. امیدوارم پولکادات روند صعودی خود را حفظ کند و در سال ۲۰۲۲ شاهد رسیدن آن به اوج‌های تاریخی جدید باشیم.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
رای بدهید post
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *