ایردراپ 2inch

ایردراپ رایگان 2inch

وضعیت: غیرفعال
اخطار
سلب مسئولیت
آخرین بروزرسانی:26 بهمن 1400

ایردراپ توکن 2inch

لا توجه به تعداد کم توکن 2inch ایردراپ آن می‌تواند جذاب باشد. انجام این ایردراپ کاملاً رایگان و بسیار آسان است و بصورت آنی پرداخت می‌شود. توکن 2inch بر روی شبکه اتریوم (Eth) فعال است و با استفاده از ثبت کیف پول اتریوم به راحتی انجام می‌شود که اطلاعات آن در ادامه ارائه شده است.

ایردراپ‌ها ماهیت مشخصی ندارند، پس نه جدی هستند نه شوخی! اما انجام دادن آن‌ها بهتر از انجام ندادن است! اگر خوش شانس باشید بعضی از ایردراپ‌ها می‌توانند سودآور باشند.

اگر با انجام مراحل دریافت ایردراپ در تراست والت آشنایی ندارید، مقاله آموزش انجام ایردراپ در تراست والت را مشاهده کنید. همچنین همیشه نکات امنیتی ارزدیجیتال را مد نظر داشته باشید و رعایت کنید.

نام توکن 2inch
شبکه بلاکچیناتریوم
مقدار پاداش0.1 توکن
زمان پرداختپرداخت آنی
وظایف انجام ایردراپندارد
زیرمجموعه‌گیری دارد
کارمزد تراکنشندارد

مشارکت و دریافت ایردراپ

انجام ایردراپ در کیف‌پول تراست ولت

برای شرکت در ایردراپ کافیست آدرس کیف پول خود را کپی کنید، در موبایل اگر کیف پولتان تراست والت است در قسمت پایینی روی “لینک مستقیم در تراست والت” کلیک کنید تا وارد صفحه ایردراپ در تراست والت شوید. آدرس کیف پول خود را در فیلد مورد نظر جایگذاری کنید و روی Submit کلیک کنید.

همچنین می‌توانید لینک ایردراپ را از قسمت پایینی کپی کنید و در قسمت DApps (مرورگر) تراست والت جای‌گذاری و اجرا کنید، سپس مراحل ایردراپ را انجام دهید. (اگر کار با تراست والت برای دریافت ایردراپ را نمی‌دانید مقاله آموزش انجام ایردراپ‌ها در تراست والت را مشاهده کنید).

شرکت در ایردراپ با انواع کیف پول اتریوم

برای شرکت در ایردراپ، آدرس کیف پول ارتیوم خود را کپی کنید و روی “لینک ورود مستقیم به صفحه ایردراپ” کلیک کنید. در صفحه ایردراپ آدرس کیف پول خود را در فیلد مورد نظر جای‌گذاری کنید و روی Submit کلیک کنید.

لینک ایردراپ

https://2inch.net/NQQH9

Contract Adress

0x8da1b9D93dF19F64DF9f4e40FBefc1a0Ba08653B

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
5/5 - (2 امتیاز)
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *