اخبار ارز

بازگشت نرخ خرید دلار به کانال ۱۹ هزار تومانی

نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی امروز سه‌شنبه ۳۱ تیر به بهای ۲۰ هزار و ۶۰۰ تومان معامله شد و ۱۹ هزار و ۹۰۰ تومان نیز به خریداری رسید.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، بهای ارزهای دلار و یورو در بازار غیر رسمی و صرافی‌های بانکی امروز (سه‌شنبه ۳۱ مرداد) همچنان برای دومین روز روند کاهشی خود را ادامه داد.

بهای هر دلار آمریکا امروز، ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه، در صرافی‌های بانکی، با کاهشی ۲ هزار تومانی به رقم ۲۰ هزار و ۶۰۰ تومان به فروش رسید. همچنین قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها نیز نسبت به روز گذشته کاهش ۱۷۰۰ تومانی داشت و ۱۹ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام شد تا همچنان فاصله معنادار میان قیمت خرید و فروش ارز در صرافی‌های بانکی برقرار مانده باشد.

بهای خرید و فروش یورو هم امروز در صرافی‌های بانکی شاهد کاهش ۱۵۰۰ تومانی بود. بر این اساس برای فروش هر یورو رقم ۲۳ هزار و ۶۰۰ تومان بر تابلوها ثبت شود و خرید یورو نیز با قیمت ۲۲ هزار و ۹۰۰ معامله شد.

برپایه سامانه سنا نیز، بهای فروش هر یورو در بازار معاملاتی روز گذشته، کاهشی حدود ۱۷۰۰ تومانی داشت و به قیمت ۲۵ هزار و ۳۳۶ تومان معامله شد. در این سامانه بهای دلار نیز کاهش ۱۵۰۰ تومانی داشت و به بهای ۲۲ هزار و ۹۱۶ تومان به فروش رسید.

در سامانه نیما طی روز معاملاتی گذشته اما شاهد افزایش بهای ارز بودیم و هر حواله فروش یورو با افزایشی ۳۰۰ تومانی قیمت ۲۰ هزار و ۸۹۳ تومان معامله شد، فروش حواله دلار نیز با افزایشی حدود ۱۰۰۰ تومان به قیمت میانگین ۱۸ هزار و ۲۸۷ تومان انجام شد.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
5/5 - (1 امتیاز)
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *