اخبار ارزدیجیتال خبر

هشدار یک تحلیلگر: هدف بعدی بیت کوین بین ۲۱ تا ۲۳هزار دلار است.

یکی از تحلیلگران بازار از دیجیتال می‌گوید بیت کوین و آلت کوین‌ها اکنون در شرایط حساسی قرار دارند ادامه روند نزولی ممکن است به سقوط شدید قیمت این ارزهای دیجیتال منجر شود.

به گزارش دیلی هودل، یکی از تحلیلگران ارزهای دیجیتال با نام مستعار کاپو (Capo) به ۲۶۶,۳۰۰ دنبال‌کننده خود در توییتر گفته‌ است که «هدف قیمتی اصلی» بیت کوین جایی بین ۲۳,۰۰۰ تا ۲۱,۰۰۰ دلار است.

هشدار تحلیلگر ارزهای دیجیتال: هدف بعدی بیت کوین بین ۲۳ تا ۲۱ هزار دلار است
نمودار قیمت بیت کوین و تشکیل الگوی پرچم نزولی در نمای ۲ روزه بازار.

بیت کوین در زمان نگارش این مطلب با قیمتی حدود ۳۴,۴۰۰ دلار معامله می‌شود و در هفت روز گذشته حدود ۱۰ درصد از ازش خود را از دست داده است.

علاوه بر این، کاپو فکر می‌کند آلت کوین‌ها در نقطه بسیار حساسی قرار دارند و ممکن است در آینده قیمت آنها به‌شدت کاهش یابد.

او در این باره گفته‌ است:

شاخص «ALT-PERP» [که متوسط قیمت آلت کوین‌های منتخب بازار را اندازه‌گیری می‌کند] در آستانه شکستن حمایت اصلی خود است. حمایت بعدی این شاخص ۵۰ درصد پایین‌تر از سطح کنونی آن است. با رسیدن شاخص به زیر این سطح، فشار فروش در بازار آلت کوین‌ها تشدید خواهد شد.

هشدار تحلیلگر ارزهای دیجیتال: هدف بعدی بیت کوین بین ۲۳ تا ۲۱ هزار دلار است
شاخص ALT-PERP.

کاپو گفته‌ است که پیش‌بینی‌های او درباره اتریوم هم صدق می‌کند و این ارز دیجیتال نیز ممکن است در آینده با یک روند اصلاحی مواجه شود.

او درباره اتریوم گفته‌ است:

هدف اصلی اتریوم ۱,۱۰۰ تا ۱,۳۰۰ دلار است. این یعنی قیمت اتریوم ۵۰ درصد کاهش می‌یابد؛ نه ۷۰ درصد.

گفتنی است که هنگام نگارش این مطلب اتریوم با قیمتی حدودی ۲,۵۰۰ دلار معامله می‌شود و در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۵ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

طبق پیش‌بینی‌های کاپو، «SAND»، توکن بومی بازی‌ بلاک چینی سندباکس (Sandbox)، نیز در ادامه با چنین اصلاحی مواجه می‌شود. او می‌گوید از آنجایی که فروشندگان به‌تازگی ناحیه حمایتی مهم روی نمودار را پشت سر گذاشته‌اند، ممکن است قیمت این ارز دیجیتال به محدوده ۰.۹۵ تا ۱.۰۰ دلار سقوط کند.

هشدار تحلیلگر ارزهای دیجیتال: هدف بعدی بیت کوین بین ۲۳ تا ۲۱ هزار دلار است
نمودار ۱ روزه قیمت سندباکس.

از نظر ارزش بازار، سندباکس چهل‌وچهارمین ارز دیجیتال بزرگ بازار محسوب می‌شود. این ارز دیجیتال در زمان نگاه این مطلب با کاهشی ۵ درصدی نسبت به روز گذشته در قیمت ۱.۹ دلار معامله می‌شود. حرکت به سمت هدف نزولی کاپو در ۰.۹۵ دلار نشان می‌دهد که سندباکس پتانسیل این را دارد که اصلاحی ۵۰ درصدی یا بیشتر از آن را تجربه کند.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
رای بدهید post
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *