اخبار ارز دیجیتال

نظرات ایلان ماسک،کتی وود و جک دورسی در مورد بیت کوین

در جریان گفتگوی زنده بعدازظهر ۲۴ می در کانال Ark Invest بین ایلان ماسک، کتی وود(Cathie Wood) و جک دورسی(Jack Dorsey)، از این بزرگان پرسیده شد: امید آنها به بیت‌کوین چیست و آینده کریپتو چیست؟

پاسخ‌ها متفاوت بود، اما همه آنها در یک چیز اتفاق نظر داشتند: ارزهای دیجیتال باید نقش مهمی در آینده ما ایفا کنند که خواهند کرد و هر یک از این بزرگان به ارزهای دیجیتال کمک می‌کنند تا ماموریت اصلی خود را انجام دهند و به مردم عادی قدرت بیشتری بر زندگی‌شان بدهند.

ماموریت اصلی کریپتو

بنیانگذار تسلا گفت که امیدوار است ارزهای رمزپایه بتوانند پول را از هر نظر کارآمدتر کنند، به طوری که دخالت دولت کمتری وجود داشته باشد که ماسک آن را “اشتباه” نامید. به گفته این میلیاردر، ارزهای رمزپایه برای مردم سودمند و توانبخش بوده و قدرت افراد را بر دولت افزایش می دهند.

ماسک همچنین اظهار داشت که دولت فقط یک شرکت بزرگ است، بنابراین از نظر او عجیب است که مردم از شرکت‌ها متنفرند و قدرت دولتی را ستایش کنند. بنیانگذار تسلا و اسپیس ایکس معتقد است که هرکسی که شرکت های بزرگ را دوست ندارد باید از دولت نیز متنفر باشد

کتی وود، رئیس صندوق پوشش ریسک Ark Invest، گفت که شرکت‌های بیشتری باید در دنیای رمزنگاری مشارکت کنند، زیرا ارزهای دیجیتال نه تنها فرصت‌هایی را برای تجارت در هر نقطه از جهان فراهم می‌کنند، بلکه به کاربران اجازه می‌دهند تا در برابر خطر جدی تورم و ریسک طرف مقابل محافظت کنند.

کتی وود با برجسته کردن مسئله تورم خاطرنشان کرد که بسیاری از بازارهای نوظهور از تورم قابل توجهی رنج می برند، آنها با مسئله حفظ قدرت خرید مواجه هستند و رمزارز تنها راهی برای اجرای ایده کاهش تورم است.

این مدیر معروف سرمایه گذاری همچنین ابراز امیدواری کرد که در آینده یک همگرایی عمیق بین رمزنگاری و هوش مصنوعی وجود داشته باشد که تأثیر شبکه ای ارزهای دیجیتال را افزایش می دهد و جهان را به گونه ای که نمی توانیم تصور کنیم تغییر می دهد.

جک دورسی، بنیانگذار و مدیرعامل Square، نقش خود را در ظهور کریپتو به عنوان مروج تمرکززدایی با اعلام برنامه‌های Square برای ایجاد راه‌حل‌های غیرقانونی و ساده برای ذخیره‌سازی و مدیریت ارزهای دیجیتال بیان کرد. وی همچنین خاطرنشان کرد که سیاست پولی فعلی مخرب است و هدف آن تمرکز قدرت در دست قوی‌ترین افراد است.

کریپتو، به گفته این کارآفرین، اساساً سیستم فعلی را تغییر می دهد، قدرت بیشتری به افراد می دهد و در نتیجه به برقراری صلح در جهان کمک می کند.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
رای بدهید post
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *