اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین پس از سپری آخر هفته ای ضعیف ، به سطح 30,000 دلاری بازیابی شد.

بیت کوین اخیرا پس از اینکه آخر هفته را زیر سطح 30000 دلاری سپری کرد ، به بالای این سطح بازیابی شد.

بزرگترین رمزارز جهان صبح روز دوشنبه در آسیا، با رشد 1.8 درصدی به سطح 30450 دلاری افزایش یافت. بر اساس داده‌های جمع آوری شده بلومبرگ، بیت کوین درحالی به حدود سطح 30000 دلاری بازیابی می شود که پیش از آن ، هفت هفته متوالی افت کرده بود و این ، طولانی‌ترین روندی است که از آگوست 2011 ملاحظه می شود. روند بیت کوین به نوعی نماینگر افت هفت هفته ای شاخص S&P 500 بوده است.

مارک نیوتن(Mark Newton)، استراتژیست تکنیکال در شرکت فانداسترت عنوان کرد:
“اگر شاخص S&P بازهم سقوط کند ، این باید یک فرصت عالی برای خرید بیت کوین تلقی گردد. احساسات خرسی بسیار زیاد است. از این رو ، ما باید به زمانی نزدیک شویم که واقعا می خواهیم برای چندماه آینده از این رمزارز خریداری کنیم.”

بیت‌کوین در هفته‌های اخیر  به دلیل عواملی از قبیل افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو ، بالا ماندن نرخ تورم و دورنگار تداوم تشدید سیاست های پولی، با بن بست مواجه شده است. بیت کوین در گذشته به عنوان پوششی در برابر تورم سر وصدا به پا کرده بود ،اما در ماه های اخیر ثابت شده است که این رمزارز با دارایی های پر ریسک از قبیل شرکت های شاخص نزدک 100 در ارتباط بوده است.

نوئل آچسون (Noelle Acheson) و کنراد لیسر(Konrad Laesser) از شرکت کارگزاری ارزهای دیجیتال جنسیس گلوبال تریدینگ (Genesis Global Trading)، در یادداشتی روز جمعه عنوان کردند:
“بیت‌کوین احتمالاً تا چند هفته آینده در حدود 29000 تا 31000 دلار خواهد بود. این امکان وجود دارد که برخی از داده های اقتصادی از قبیل تولید ناخالص داخلی ایالات متحده ویا اقدمات در رابطه با تورم ، سناریوی فعلی را تغییر دهد.”

ریک بنسینیور(Rick Bensignor)، رئیس شرکت سرمایه گذاری بنسینیور و استراتژیست سابق مورگان استنلی، با رجوع به شاخص‌های تکنیکال DeMark عنوان کرد که بیت کوین احتمالا به این زودی ها به سطوح بالاتر صعود نخواهد کرد.

وی روز دوشنبه در یادداشتی عنوان کرد:

“من همچنان انتظار دارم این رمزارز چهار هفته پر فشار دیگر را تجربه کند. کف قیمتی 12 می(22 اردیبهشت) در حدود 25,425 دلار و جهش قیمت از آن ، منجر به حفظ حمایت 28,900 دلاری می شود.”

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
رای بدهید post
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *