اخبار ارزدیجیتال خبر

آلت کوین‌هایی که در هفت روز گذشته ۲۰۰ درصد رشد کرده‌اند.

پایان سال ۲۰۲۱ آن‌طور که انتظار می‌رفت نبود و بسیاری از ارزهای دیجیتال سال گذشته را با روندی نزولی به‌پایان رساندند. با این حال، برخی از آلت کوین‌ها توانستد به روند صعودی خود ادامه دهند و تعدادی از آنها در طول هفت روز گذشته رشد قابل‌توجهی داشته‌اند.

به گزارش دیلی هودل، در حالی که ارزهای بزرگ بازار سال ۲۰۲۱ را با حرکات قیمتی معقولی به‌پایان رساندند، چهار آلت کوین با ارزش بازار کمتر از یک میلیارد دلار، توانستند طی هفت روز به‌طور تصاعدی قیمت خود را افزایش دهند. ۴ مورد از آلت کوین‌هایی که روند آنها در هفت روز گذشته کاملاً صعودی بوده است، در ادامه معرفی شده‌اند.

گفتنی است که بیشتر این توکن‌ها مربوط به پروژه‌های کمترشناخته‌شده هستند و رشد قیمت آنها در روزهای اخیر، نمی‌تواند دلیل خوبی برای اقدام به سرمایه‌گذاری باشد.

ریل‌گان (Railgun)

ریل‌گان که یک پروژه در شبکه اتریوم است، در طول هفت روز گذشته دستاوردهای عظیمی داشته است. هدف این پروژه حفظ حریم خصوصی کاربران در صرافی‌های غیرمتمرکز و پلتفرم‌های وام‌دهی است. قیمت توکن ریل از کف ۱.۳۳ دلاری خود در هفت روز گذشته، در تاریخ ۳۱ دسامبر (۱۰ دی) به ۴.۱۵ دلار رسید و ۲۱۲ درصد رشد کرد.

متیس دائو (MetisDAO)

یکی دیگر از آلت‌ کوین‌هایی که این هفته جزو ارزهای صعودی بازار بود، توکن متیس است. هدف پروتکل متیس دائو ارائه کارمزد کمتر و پردازش سریع‌تر تراکنش‌ها در مقایسه با شبکه اصلی اتریوم است، به‌طوری که امنیت پروتکل به خطر نیوفتد. متیس از پایین‌ترین سطح هفت‌روزه خود یعنی ۸۵.۳۳ دلار به ۲۶۵ دلار رسید که نشان‌دهنده افزایش ۲۱۱ درصدی قیمت این آلت کوین است.

لیت (LIT)

در طول هفت روز گذشته، توکن لیت توانست مانند دیگر ارزهای این فهرست عملکرد قابل‌توجهی داشته باشد، اما از آنجایی که این ارز در رتبه ۲,۹۶۲ بازار قرار دارد، پروژه مطمئنی به نظر نمی‌رسد. لیت توانست در این مدت با جهشی ۲۰۰ درصدی از کف ۰.۰۰۱ دلاری به اوج خود در ۰.۰۰۳ دلار برسد.

اوپن‌دائو (OpenDAO)

هنگامی که از صعود آلت کوین‌ها در هفت روز گذشته صحبت می‌کنیم، نباید اوپن‌دائو نادیده گرفته شود. توکن اوپن‌دائو که با نماد «SOS» در بازار شناخته می‌شود، با هدف حمایت از هنرمندان و تولیدکنندگان آثار هنری فعال در بازار NFTهای اوپن‌سی (Opensea) راه‌اندازی شده است. این پروژه هفته گذشته بر اساس کارمزدی که هر کاربر در خرید‌و‌فروش توکن‌های غیرمثلی پرداخت کرده است، مقداری SOS بین معامله‌گران اوپن‌سی تقسیم کرد. اوپن‌دائو از زمان عرضه در بازار رشدی ۳۲۰ درصدی را تجربه کرده و در هفت روز گذشته هم ۱۷۰ درصد رشد داشته است.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار، در هفت روزی که گذشت ۹ درصد از ارزش خود را از دست داد و بیت کوین هم سقوطی ۶.۵ درصدی را تجربه کرد.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
رای بدهید post
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *