اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت AVAX؛ احتمال اصلاح 8 تا 14 درصدی قیمت در آینده نزدیک وجود دارد.

در حال حاضر، قیمت AVAX در شرایطی بی طرف میان خریداران و فروشندگان قرار گرفته و بسته به نحوه واکنش این آلتکوین به چند مانع، سرمایه گذاران می توانند تصمیم بگیرند که در کدام جهت سرمایه گذاری کنند. اما با توجه به شرایط فعلی بازار، یک اصلاح جزئی در کوتاه مدت محتمل به نظر می رسد.

قیمت AVAX از تاریخ 19 ژوئن (29 خرداد) تاکنون، 126 درصد و از روز 3 آگوست (12 مرداد) تاکنون، 39 درصد افزایش یافته است. این افزایش چشمگیر پس از آن حاصل شد که این آلتکوین توانست به محدوده 22.43 دلار تا 37.97 دلار ماه می (اردیبهشت) بازگردد.

با این حال، روند صعودی این ارز از روز 8 آگوست (17 مرداد) برای غلبه بر نقطه میانی این محدوده در حدود 30.20 دلار، با مشکلاتی مواجه بوده است. در حال حاضر، آواکس با قیمت 28.85 دلار درحال معامله شدن است و با توجه به حرکت گسترده ای که قیمت AVAX در پیش گرفته است، یک اصلاح جزئی محتمل به نظر می رسد.

آواکس 1 - پیش بینی قیمت AVAX؛ احتمال اصلاح 8 تا 14 درصدی قیمت در آینده نزدیک وجود دارد

اکنون می توان انتظار داشت که قیمت AVAX با ادامه روند نزولی جزئی که در 24 ساعت گذشته آغاز شده است، به حمایت 26.34 دلاری بازگردد یا با عمیق تر شدن این پولبک، حمایت 24.71 دلاری را دوباره لمس کند.

اگر حمایت 26.34 دلاری از دست رفته و به یک مانع مقاومتی تبدیل شود، ممکن است قیمت AVAX تا محدوده کف قیمت در حدود 22.43 دلار کاهش یابد، که احتمالاً حمایت خوبی در این ناحیه وجود خواهد داشت. با این حال، ممکن است خرس‌ها با ادامه فعالیت خود این آلتکوین را تا جایی پایین بیاورند که شکاف ارزش یا عدم کارآیی قیمت در ناحیه 21.29 دلاری را پر کنند. بنابراین، ناتوانی گاوها در بازیابی و تثبیت قیمت در سطوح بالاتر از 26.34 دلار می تواند منجر به کاهش 19 درصدی قیمت AVAX شود.

ولی در حالی که اجماع کلی در مورد آلتکوین ها، یک روند صعودی است، سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند پس از این پولبک احتمالی، این ارز بار دیگر برای غلبه بر مقاومت 30.20 دلاری تلاش کند.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
رای بدهید post
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *