اخبار ارزدیجیتال خبر

وضعیت بازار: رشد ۸ درصدی پولکادات و کاردانو هم‌زمان با تثبیت بیت کوین

آخرین بروزرسانی:07 دی 1400

بعد از یک وقفه یک‌روزه زیر مرز ۵۰,۰۰۰ دلار، بیت کوین دوباره صعود کرد و این سطح را پس گرفت. بیشتر آلت کوین‌ها هم اندکی رشد کرده‌اند و کاردانو و پولکادات هم با سود روزانه ۸ درصدی خود، تمام توجه بازار را به خود جلب کرده‌اند.

به گزارش کریپتو پوتیتو، چند روز پیش و قبل از کریسمس، بیت کوین بعد از چند تلاش ناموفق نتوانست بر مقاومت ۵۰,۰۰۰ دلاری غلبه کند و در ۴۸,۰۰۰ دلار متوقف شد. همه چیز زمانی تغییر کرد که خریداران روند صعودی مؤثری را آغاز کردند و در نهایت بیت کوین توانست این سطح را به سمت بالا بشکند.

در چند ساعت بعد نیز بیت کوین به روند صعودی خود ادامه داد و به ۵۲,۰۰۰ دلار نزدیک شد. این بیشترین قیمتی است که بیت کوین در دو هفته گذشته به خود دیده است. با این حال، در روز گذشته چند هزار دلار از ارزش این ارز دیجیتال کم شد و بار دیگر به زیر ۵۰,۰۰۰ دلار رسید.

بیت کوین بار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته به ۵۱,۰۰۰ دلار نزدیک شد و محدوده موردنظر را پس گرفت. در حال حاضر، قیمت بیت کوین از ۵۱,۲۰۰ دلار و ارزش بازار آن نیز از ۹۵۰ میلیارد دلار عبور کرده است.

وضعیت بازار: رشد ۸ درصدی پولکادات و کاردانو هم‌زمان با تثبیت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

رشد ۸ درصدی پولکادات و کاردانو

بیشتر ارزهای دیجیتال، راه بیت کوین را ادامه دادند و روند بازار آنها در ۲۴ ساعت گذشته کاملاً شبیه به هم بوده است. دیروز قیمت اتریوم تا ۴,۰۰۰ دلار کاهش یافت؛ اما یک صعود جزئی روزانه باعث شد دوباره بتواند موضع خود را بالای این سطح حفظ کند.

بایننس کوین، سولانا، ریپل، دوج کوین و شیبا هم کمی رشد کردند. در این میان تنها ترا اصلاح کوچکی را پشت‌ سر گذاشته است.

قیمت اولنچ با رشد ۴.۵ درصدی به بیش از ۱۱۵ دلار رسید. با وجود این، کاردانو و پولکادات با رشد خیره‌کننده ۸ درصدی، توجه بازار را به خود جلب کردند. در حال حاضر قیمت کاردانو نزدیک به ۱.۵ دلار بوده و پولکادات نیز دوباره خود را به بالای سطح ۳۰ دلار رسانده است.

ارزهای دیجیتال کادنا (Kadena) با ۲۶ درصد، اتوس (Voyager Token) با ۱۵ درصد، تتا (Theta) با ۱۴ درصد، آوی با ۱۳ درصد، آسیس نتورک (Oasis Network) با ۱۲ درصد، یونی سواپ، مینا (Mina) و هلیوم (Helium) با ۱۲ درصد و مونرو با ۱۱ درصد رشد نسبت به پولکادات و کاردانو رشد بیشتری داشته‌اند.

از روز گذشته هم ارزش بازار ارزهای دیجیتال ۵۰ میلیارد دلار افزایش یافته و به ۲.۶ تریلیون دلار نزدیک شده است.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
رای بدهید post
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *