اخبار ارز دیجیتال

قیمت دوجچین (DC) 220٪ افزایش یافت.

طبق داده‌های ارائه شده توسط کوین مارکت کپ، Dogechain (DC)، توکن بومی Dogechain، اوایل امروز با افزایش بیش از 220 درصدی قیمت آن در 24 ساعت گذشته، رشد انفجاری داشت.

IMG 20220827 183638 247 - قیمت دوجچین (DC) 220٪ افزایش یافت

یک ساعت پیش قبل از کاهش برخی سودها، به بالاترین قیمت خود یعنی 0.002694 دلار رسید.

جهش عظیم قیمت پس از آن اتفاق افتاد که KuCoin، یکی از برترین پلتفرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال، فهرست این توکن را اعلام کرد. کاربران آن می‌توانند از امروز شروع به معامله جفت DC/USDT کنند. علاوه بر آن، DC نیز در اوایل امروز توسط MEXC Global فهرست شد.

Dogechain قرار است به عنوان یک راه حل لایه 2 برای میم کوین برتر عمل کند و توکن های غیرقابل تعویض و برنامه های مالی غیرمتمرکز مختلف را با ارائه سازگاری کامل با قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم برای کاربران دوجکوین به ارمغان بیاورد.

پروتکل مبتنی بر Polygon Edge نیز خود را به عنوان جایگزینی ارزان‌تر و سریع‌تر برای زنجیره اصلی معرفی می‌کند.

برترین میم کوین جهان برای پرداخت کارمزد در شبکه Dogechain استفاده می شود.

طبق داده‌های ارائه شده توسط DefiLlama، دارایی 16.67 میلیون دلاری در پروژه‌های مبتنی بر Dogechain قفل شده است که KibbleSwap (KIB) و Fruits of Ryoshi (NONI) بیشترین رشد را در 24 ساعت گذشته داشته‌اند.

انتظار می رود تیم Dogechain در اواخر سال جاری یک ایردراپ توکن بومی خود را برای دارندگان Dogecoin انجام دهد. به گفته وب سایت آن، در حالی که جزئیات زیادی مشخص نیست، این پروژه قصد دارد “میلیون ها” توکن را اهدا کند.

افزایش قیمت عظیم Dogechain نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران خرد هنوز به شدت به دنبال کوینهای سگی هستند که می‌توانند رشد خوبی داشته باشند. پس از اینکه Dogecoin و Shiba Inu در سال گذشته رشد زیادی داشتند، بسیاری از رمزارزهای مشابه تلاش کردند تا از هیجان پیرامون کوینهای سگی سود ببرند.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
رای بدهید post
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *