اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاران در این ماه 29 میلیون دلار سرمایه از بیت کوین خارج کردند.

به گفته شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال CoinShares، جریان خروجی سرمایه از بیت کوین در مجموع به 21 میلیون دلار رسید که جریان خروجی ماهانه را به 29 میلیون دلار میرساند، حتی در شرایطی که پوزیشن های شرت بیت کوین شاهد ورود 2.6 میلیون دلار بودند.

جیمز باترفیل، رئیس تحقیقات CoinShares روز دوشنبه در یک پست وبلاگی گفت که سرمایه گذاران هفته گذشته 17 میلیون دلار از محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال خارج کردند.

طبق گزارش CoinShares، صرافی‌ها در اروپا 20 میلیون دلار ورودی ثبت کردند، در حالی که جریان خروجی از صرافیهای آمریکای شمالی و جنوبی در هفته گذشته به 36 میلیون دلار رسید.

یک سری از آلتکوینها شاهد 3.9 میلیون دلار ورودی بودند که یونیسواپ ورود سرمایه 100000 دلاری یا معادل 6.6 درصد از دارایی های تحت مدیریت را ثبت کرد.
باترفیل گفت: «با توجه به اندازه کوچک آن تشخیص اینکه آیا این یک تغییر معنادار در احساسات است، مشکل است، اگرچه جریان‌های خروجی جزئی در مجموعه گسترده‌ای از ارائه‌دهندگان خدمات سرمایه گذاری مشاهده شد. همچنین این موضوع در زمانی اتفاق می افتد که حجم معاملات پایین است و قیمت‌ها بهبود می یابند و نشان می‌دهد این اتفاق ممکن است تا حدودی به خاطر سیو سود بعضی سرمایه گذاران باشد.

گزارش CoinShares نشان داد که اتریوم در هفته گذشته علیرغم “ادغام” پیش رو تنها شاهد ورود 100000 دلار بود.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
رای بدهید post
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *