چه شرکت‌هایی امروز در سهام، بیشترین رشد را داشتند؟

آخرین بروزرسانی:21 فروردین 1399

سهامداران شرکت‌های بیمه دانا، معدنی و صنعتی گل گهر و سرمایه‌گذاری شفادارو در بورس و معامله‌گران شرکت‌های جنرال مکانیک، پاکدیس و مبین وان کیش در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

چه شرکت‌هایی امروز در سهام، بیشترین رشد را داشتند؟

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 10هزار و 903واحدی به کار خود پایان داد و تعداد 5میلیارد و 420 میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 4444 میلیارد تومان در 768هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های بیمه دانا، معدنی و صنعتی گل گهر و سرمایه‌گذاری شفادارو امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شرکت‌‌های تکنوتار، بورس کالای ایران و نفت پارس بیشترین کاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 1909میلیون ورقه به‌ارزش 220میلیارد تومان در 483هزار نوبت، آیفکس 100واحد رشد کرد و در ارتفاع 6591واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های جنرال مکانیک، پاکدیس و مبین وان کیش بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌‌های کی بی سی، فرابورس ایران و معدنی کیمیای زنجان گستران بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید
5/5 - (1 امتیاز)
نمایش دیدگاه‌ها و ثبت نظر

نظرات(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *